Onur Rulman Karaköy İstanbul Dunlop Rulman Distribütörü

Menu

Hakkımızda

Onur Rulmancılık Makina Hırdavat İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

Onur Rulmancılık Mak.Hırd.İth.İhr.Ltd.Şti. Hüseyin Erol tarafında kurulmuş olup kendi konularında uzmanlaşmış üreticilerin yeni teknoloji rulman, hırdavat ve endüstriyel fabrika malzemelerini ithal ederek Sektörde Kobilerin – İmalatçı sektörlerin ve Fabrikaların hizmetine sunmakta ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İthal ettiği FAG – SKF – NSK – ZWZ – MPZ – KBC markalı her tip ve her marka geniş yelpazeli. rulman çeşitleriyle, müşterilerimize En uygun fiyatlı ve en hızlı  şekilde pratik çözümler sunmaktayız.

Ayrıca; Transmisyon zincirleri, V kayışı, yağ keçeleri, segman rulmanları, İna marka iğneli ve bombeli rulmanları, çin özel zincirleride stoklarımız bulunmaktadır.

Firmamız Uzakdoğudan hatde rulmanları, special rulmanları temin ve terminde güçlük çektiğiniz sanayi, tekstil, otomobil iş ve tarım makinaları, rulmanlarını özel talep ve teklif doğrultusunda belirtilen sürelerde ithal edip teslimatını yapmaktadır. Ayrıca firmamız minyatür rulmanlarda en geç 15 gün içerisinde teslimat yapmaktadır.

Stoklarımızda bulunmayan acil ihtiyaçlarınızıda en kısa sürede ve ekonomik olarak temin etmekteyiz. Kalite ve ekonomi prensibini benimseyen firmamız öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Onur Rulmancılık Makina Hırdavat İthalat ve İhracat Ltd. Şti.